Jaká barva se hodí k hnědé a opticky zvětší místnost?

Odpovědi
hanulka11

Myslím,že nejvíce zvětší místnost bílá či světlá béžová

tuCZek

béžová,bílá,o­krová,oranžová, atd. vše raději světlejší odstíny
Taky doporučuju nemalovat barvu až ke stropu,ale cca 20–30 cm od stropu,také to opticky zvětší místnost

stana73

Záleží,co máte hnědého.Třeba pastelově zelená.Podle velikosti,tvaru místnosti a barvy nábytku,podlahy můžete dát i dvě barvy.Stejnou na protější stěnu a podle toho,kde máte okno.Nemusíte mít stěny barevné od stropu k podlaze.Třeba dlouhá chodba snese i různé geometrické obrazce-záleží na fantazii.

FOG

Mistnost se da i zvetsit opticky,kdyz si nalepite,ci jinak pripevnite na nektere steny zrcadla.