pizlicka

Jaka barva k šedé kuchynske lince?

lidicky,ja mela takovy zvlastni napad,a koupila jsem šedou kuchyňskou linku.premyslela jsem,ze ymenim pracovni desku za svetle hnedou a místo kachlicek také svetle hnede lamino,jenze to uz bych mela omezeny vyber barev na oziveni.mate nejaky napad,predstavu,jak linku oživit vymalovanim mistnosti a zpestrit ji?

http://www.sba­zar.cz/simon.vys­tavel/detail/9070901-prodam-nemeckou-kychynskou-linku-meike-spodni-skrinky
Doplňuji:
Dejavu,presne tohle jsem vymyslela od rana po celodenním premysleni ted večer,děkuju moc!!šikulko 🙂

Nejlepší odpověď
dejavu

Musela jsem o tom chvíli přemýšlet, protože to není jednoduchá barva na kombinaci. Když to doplníte smetanovou, sice to jde, ale je to fádní. Hezká kombinace je tato barva se světlounce azurovou, viz http://www.fler­.cz/zbozi/pun­tikate-tricko-vi-5941356 – abyste si to představila. Případně s lila fialovou, kdy můžete poladit ještě se světle šedou http://www.si­mira.cz/naram­ky/naramek-copanek-naramek-dekorace-doplnek-ruzova-seda-na-ruku-pruzenkovy-107391 .
Doplňuji:
Vůbec není zač, tu třetí doplňkovou barvu můžete využít na vymalování nebo na barvu pultu na lince nebo v ní poladit doplňky, když se vám bude chtít.

Další odpovědi
gecco

Pokud jde o barvy, nehodlám se vyjadřovat – každý máme jiné vnímání…
😉
Ale lamino „namísto kachliček“ nedoporučuju – minimálně za sporákem bude strašně trpět teplem, kukni na lacobel – http://www.la­cobel.cz/ – pokud jde o barevnou škálu, určitě si vybereš…
😉

zjentek

to záleží, co si představíš pod výrazem zpestření.Tak mrkni na obrázek ..ta slonová kost není vůbec špatná!

Funna

sorry, ale s touhle linkou, co jí ani skříňky na sebe moc nesedí (tohle je fakt německé?), asi nic zázračného neuděláš, pokud opravdu vypadá tak jako na fotce…ale šedá a hnědá nejdou k sobě nejdou zcela určitě…k šedé se dává obvykle červená, ale to je do kuchyně docela divočina a hlavně máš tu linkou strašně tmavou…takže v tvém případě bych použila, něco světle modro-šedého, skoro bílého a lesklého na místo kachliček (jak ti doporučil gecco) a černou pracovní desku (a nebo skoro bílou, nejaký umělý kámen)…ale nikdo znás netuší, co máš ve zbytku místnosti, je potřeba to sladit nejen barevně, ale i materiálově se stolem, podlahou atd…předpokládám, že když sis koupila takovou levnou linku, že nechceš investovat prachy do zbytku kuchyně…takže se budeš muset rozhodnout sama, podle toho, co už máš v kuchyni…