Jaká barva je typická pro elektroniku?Třeba pro hornictví černá, pro zemědělství zelená, pro strojírenství šedá

Nejlepší odpověď
Terryle

Mně by seděla bílá nebo stříbrná.

Další odpovědi
RomanP

platívala barva metalově šedá. V současnosti převažuje barva černá. ale myslím si že se dá sehnat i třeba fialová televize aby ladila do obýváku určitému zákazníkovi.
Doplňuji:
koukám že máš mezery

Elektronika je technický obor, který studuje a využívá přístrojů fungujících na principu řízení toku elektronů nebo jiných elektricky nabitých částic. Toho se dosahuje pomocí různých elektronických součástek.
Přeneseně se tímto slovem označují spotřební elektronické přístroje, například televize, videa, přehrávače atd.

RQLM

ja bych rekl ze bud barva medi nebo zelena barva, takovy ten divny odstin, ktery maji zpravidla desticky tistenych spoju.

lexx

černá – ladí ke všemu, každé barvě nábytku apod.

baghira

Řekl bych, že červená nebo oranžová. Odstín výstražných tabulek.

DDarent

pro jakou elektroniku??? to jako kdybyste uvedl/a slovo práce......