Georgo2010

Jaká aplikace pro smartphone se systémem Android Vám osobně nejvíce chybí v Google Store?Jaké alternativy jste zkoušeli?

Odpovědi
anonym

tak předně není to „google store“, katalog aplikací se jmenuje Google Play.
Teď momentálně mi nejvíc chybí osobní evidence financí.
Doplňuji:
sice jsou nějaké zahraniční, ale nic dostatečně dobře optimalizované pro jednoduchost použití a především pro korunky 🙂

anonym

jinak nenechte se zastrašit tím, že pro android už existují skoro všechny myslitelné aplikace, … vždy můžete udělat totéž znovu a DALEKO LÉPE, prostor k vylepšování je stále obrovský.

Třeba vodafon spustil cosi jako online mapu toalet v ČR, ale aplikace je velmi nevyladěná a databáze prakticky prázdná protože se vodafone nenamáhal s jejím plněním 🙂 a takových případů najdete desítky.