Lukano84

Jaká antikoncepce na pleť má nejméně hormonů?

Nejlepší odpověď
hanulka11

To ti nejlépe poradí ženský lékař/ka/ -a hlavně která se nejlépe hodí specielně pro tebe.

Další odpovědi
venkovan

Antikoncepce na pleť? Já si hlupák myslel, že tyto přípravdy mají zcela jiný smysl a vliv na ple´t je jen vedlejší ale pozitivní účinek. Proto bych víc očekával od mladých žen které konkrétně antikoncepci nepotřebují zatím brát, že požádají kožního lékaře o léky zaměřené na léčení problematické ple­ti.