Dan-Bohm

Jak zvýšit sledovanost mých videí na YouTube?

Dobrý den, natáčím videa na Youtube,natáčím vlogy, a chtěl bych se zeptat, jak si můžu zvýšit sledovanost mých videí?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Jak prosté! Toč zajímavá, atraktivní a kvalitní dílka a úspěch se dostaví.

Další odpovědi
anonym

Pomůže ti toto?
http://www.se­osurf.cz/

kapka

1.Když splnis to, co píše děda louda
2. Když se o tobě ve svém videu zmini některý hodně sledovaný youtuber, což se většinou stane, když splnis bod č.1 :)

Martina21

Zkus co nejvíc sdílet na facebooku a pokud bude skvělé, tak sledovanost příjde sama.

kablik

jak tě najít?