Kric.ouwner

Jak zvýšit sílu signálu wi-fi ?

Potřebuji aby to šlo tak na 50–100 metrů , tak kde se dá koupit nějáký zesilovač a příjímací anténa a o kolik se to sníži nebo nesníží , díkky …
Doplňuji:
No ale to by ten router musel být někde v půlce né ? , jako překážky tu žádná ani nejsou , jde o blok baráku a byty jsou proti sobě až na jednu menší zeď tam nic není teda ještě stromy a pletěné ploty ale to by tak vadit nemělo .

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

zesilit signal nemuzes, to je ze zakona omezeno, nelepsi reseni bude odstranit prekazky, pokud to nepujde, poridit routr, ktery umi pracovat v rezimu repeater a bude preposilat signal

Další odpovědi
Hlada

Ta vzdálenost není tak velká, aby bylo potřeba signál dodatečně zesilovat. Měla by stačit panelová nebo YAGI směrová anténa. Možná, že nebude ani potřeba antény instalovat ven, jestli jsou byty proti sobě.

Zdroj: http://i4wifi­.cz/panelova-antena-pan-9-pl-3-m-kabel-s-rsma_d359.html

led

Stačí nasmerovať vysielací tok jedným smerom pomocou malého „zrkadla“ na anténe.
http://www.si­mandl.cz/stran­ky/czfreenet/an­teny/anteny.htm