Smack

Jak zvýšit katabolismus?

Katabolismus a energie

Odpovědi
Midas

Zvýšit nebo zrychlit? Moc nechápu.
Vyhledej si na googlu, jak zrychlit metabolismus a vyskočí ti plno odkazů. Katabolismus je soušástí metabolismu a myslím, že zrychlení metabolismu znamená zrychlení katabolismu.

Jde ti přece o energii, ne, chceš ji víc. Tak pomůže správná zdravá strava, snídaně, vitamníny, bílkoviny, cvičení/pohyb, HIIT trénink, dostatek spánku, různé potraviny a byliny/čaje, dostatek tekutin – ale hlavně vody, žádný stres, popř. hudba na uvolnění,… Více najdeš pod tím metabolismem a jeho zrychlení.