BlázíneQxD

Jak zvolit správnou barvu na textil/boty?

Chtěla bych si vlastnoručně pomalovat své bílé plátěné botasky. Bohužel nevím, jaké barvy zvolit (myšleno: jakou značku). Máte někdo zkušenost? Nějaké barvy, které se vám osvědčili? Nějaké kvalitní, abych s tím nevyběhla ven a barva na sluníčku nevyšisovala nebo se naopak na dešti nerozmazala :D

Odpovědi
Nikkol

http://www.be­remese.cz/forum/o­buv/diy-obarvit-si-doma-boty-na-libovolnou-barvu/?post=last

martof

Ahoj, já bych ze zkušenosti doporučila nepoužít barvu na textil, protože v mokru nebo dešti se udělají fleky.Nakonec jsem použila barvy na kůži (Artemiss-český výrobce) a drží super.