Avatar uživatele
Odpovedi18

Jak zvládnout závěrečné jízdy v autoškole?

Testy dám na 100%, ale závěrečné jízdy se obávám.. co by jste mi poradili k tomu, abych to nemusel dělat napodruhé?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? peterd108, jirka F, aliendrone před 1898 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Teorii dáš na 100% to jsem dal i já a dá to snad každý kdo se připravuje.Ale ty jízdy jsou problém neříkám velký,ale prostě se to musí tak nějak okecat křižovatky že támhle tomu musím dát přednost,že nemůžu vjet do křižovatky že mě to nedovoluje § támhleten a támhleten a papíry s přimhouřenýma očima dostaneš.Ale nechci nějak polemizovat o ničem ale veř mysli a dostaneš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Trénovat, trénovat a trénovat.
Praxi ničím nenahradíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Já jsem dělal řidičák už hodně dávno, ale nic jsem „okecávat“ nemusel. Logicky – řidič se má především věnovat řízení vozidla a sledovat silniční provoz – ne žvanit při jízdě. Ale jak říkám – je to už dávno, možná že dnes platí nějaké „havloidnosti“ (rozuměj „hovadiny“), vůbec by mne to nepřekvapilo. :(

Co dělat (vyjma trénovat jízdu)? Hlavně to moc „neřeš“, čím více budeš „ztrémovaný“, tím větší šance, že to pohnojíš. Někomu pomáhá sladké na uklidnění (cukry) – zblajzni pytlík bonbónů a jinak mne nic nenapadá. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
peterd108

Podle mě záleží i na štěstí, jaký bude provoz, koho zrovna potkáš na silnici a taky jakou bude mít komisař náladu. Já jsem udělal závěrečky až napotřetí. Z testu jsem měl plný počet bodů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Hlavně v klidu a rozhodně bez panáka na kuráž 😉
Zlom vaz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miroslav.bk

Poradim ti to, co jsem udelal ja – uspesne. „Hlavne se z toho nepos***“.
Nepremyslej, jestli za tebou sedi komisar nebo ne a proste se svez jako vzdy, kdyz jsi jezdil/a s instruktorem.

Ta trema a premysleni nad tim, ze „ted jde o vsechno“, to dost svazuje ruce (tedy spise hlavu).
Pokud jsi doted prochazel autoskolou v pohode a jizdy ti jdou, urcite zvladnes i tu posledni. A pak uz jen pockat na tu karticku :) Drzim palce!

PS: Ridicak mam od 16.8.2017; testy za 50, jizdy napoprve

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Tak to je pravda,ale stejně musí něco k tomu říct až bude tu jízdu dělat.Ne jen být potichu a jet.

před 1898 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

jirka F, až bude mít řidičák a nastoupí do provozu na silnici, tak už nic neokecá

před 1898 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek