Zepple

Jak zvládnout recitační soutěž?

Dobrý večer,
byla jsem vybrána do školního kola recitační soutěže (jsem v kvartě na gymnáziu):( a asi z toho nemám radost… Vůbec se mi tam nechce :( Všichni tam budou strašně dobří a podle mě nemám vůbec šanci. :( Beztak jsem tam byla vybrána jenom, protože tam neměl jít kdo jiný. ;D
Soutěž je zítra a já se ptám, jak nestresovat? Bojím se, že to před těmi všemi lidmi řeknu špatně :( A taky tu básničku asi řeknu rychle, s tím mám problém, no a tam to budu chtít mít určitě co nejrychleji za sebou…
Můžete mi nějak poradit? :)

Odpovědi
hanulka11

musíš si věřit a vše dobře dopadne, kdybys nebyla dobrá nevybrali by tě…hlavně pomalu a ne abys už to měla za sebou /pěkně to prožívej / uvidíš budeš dobrá