Elk

Jak zvládáte změnu času?

Nejlepší odpověď
quentos

V pohodě, že by se mě to nějak dotýkalo, to zatím ne… uvidíme, až začne pracovní týden

Další odpovědi
Mirdas

Bez problémů, jen smysl toho v dnešní době postrádám.
Vyčíslil kolik to stojí stát tato podle mne zcela zbytečná změna času?

brillant

Nevadí mi to.

Mravenec

Strašný, dnes jsem se vzbudil o hodinu dřív než normálně a nemohl jsem usnout. 😁

orwell

Tuhle podzimní dobře, ale tu následující blbě.

ReHu

Bez problémů.
Vstávám, když se vyspím.

lexx

ani jsem to nezaregistroval enem ručně pošíboval všechny časoměřiče co to neumí samy, spíš by mě zajímal ekonomický efekt, přínos tyhle vnucené vopičárny

anonym

… uf, už jsem u pátých hodin a hodinek, kde musím přestavit čas a zbývají ještě dvoje.

Jen se divím, že nikdo neodpověděl: to už tu bylo a nedal odkaz! 🙂

Luxx

kdyby mi to včera večer kdosi neřekl, tak o tom ani nevím

Frogman

Trochu mě štve, že musím skoro všude přehazovat hodiny a taky je dřív tma!
To je vždycky hrozné. Poslední školní den před Vánocemi, když máme odpoledku, jdu do školy, když je tma a vracím se z ní, když se sešeřuje.

anonym

Musíme to dá i když s tím nesouhlasím.

honza19hk

já s tím problém nemám.

ivzez

Tuhle dobře, ale nesnáším tu jarní.
Po celou dobu letního času se necítím dobře…

briketka10

Nic mi nedělá změna ani jednoho času
jen ty hodiny přeřídit áchjo to je děs ☹

To souhlasím s lexxem a barbakanem
taky mi zbývají teď dvoje, jedny kuchyňský
ty tu budou viset do vánoc nepřeřízený a
na ten budík jdu teď nó, ale je to otrava.