Jahůdinka

Jak zvládat učení?

Nejlepší odpověď
hanulka11

hlavní je dávat pozor ve škole a připravovat se z hodiny na hodinu ,pokud vysadíš látka se ti nahromadía nezvládneš to a jsi v začarovaném kruhu

Další odpovědi
redhead

Nejprve si musíš umět rozvrhnout čas, snažit se nedávat přednost zábavě, abys poté nedoháněla studium na poslední chvíli a určit si priority. Věnovat více času předmětům, které ti moc nejdou, ale zároveň nezapomínat na ty ostatní.

Alesh

učením?

Michal Kole

Hlavně mít ve stidijních poznámkách nějaký „systém“. např. červené podtrhnutí co je důležité, a černé nedůležité
u vzorečků vypsáno, co je to písemnko za veličinu a její jednotku

nějaké rady na elektrotechnické přdměty jsem napsal na svůj web,

pokud vy ostatní máte nějaký nápad napište mi na mail,

http://elektronika-me-hobby.8u.cz/jak-se-ucit-odborne-elektrotechnicke-predmety-na-strednich-odbornych-elektrotechnickych-prumyslovych-skolach-strednich-odbornych-ucilistich.php