jak zviditelnit web zdarma? podminkou je aby to nebyl websurf ale opravdovy lidi

Doplňuji:
http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=clic­ker&search.x=0&se­arch.y=0

Manual Surf znam ale jde to i obejit a spousta lidi jej vyuziva

Nejlepší odpověď
postcd

tak, že dáš odkaz na stránky, třeba diskuzní fórum tam kde se někdo poptává po www stránce na tvé téma a nebo vyměníš odkazy z jinou stránkou a oni odkáží na tebe

Další odpovědi
Bedy

Websurf není jen o autosurfování, ale je tam i manualsurf a bestsurf (hodnocení stránek).
Jinak pokud stránka nemá kvalitní obsah, nemá cenu do toho vkládat čas, peníze a energii, protože to nemá smysl. Nabídněte kvalitní obsah a lidi se tam pohrnou.

www

Viz Google:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=jak+z­viditelnit+web&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&