Avatar uživatele
hondaprelud

Jak zviditelnit vlastní firmu v našem městě a „přitáhnout“ klientelu?

Jedná se o nově otevřený ochcod s autodíly a možnost montáže. Samozřejmost je příjemné jednání, krátká dodací lhůta a plnění slibů. Prozatim jsem roznesl letáčky všude, kde mě napadlo a hledam další finančně dostupnou možnost jak na sebe kladně upozornit.
Doplňuji:
Psal jsem o dostupných variantách, rádio a televize nepřipadá v úvahu, Den D jistě nebude to pravé, už i reklamní cedule na veřejné osvětlaní jsou finančně náročné. Na stránkách se pracuje a na seznamu doplnim, to je zdarma. Letáčky ještě zkusim roznést po okolních vesnicích a napadlo mě i po barech, restauracích atd. Vyhlásit rozhlasem je také ještě reálné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Radak před 4802 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Den D,,ten určitě zabere,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Roznést letáčky,dát to na internet ,nechte si to vyhlásit i v rozhlase,pokud máte kábelovku tak i do si dejte váš inzerát.Zkuste zajít na poštu ve druhé vesnici tam jich poproste zda by vám to mohli i oni roznést.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
R.U.R.

Výrazná propagace v místě obchodu, aby každý, kdo jede kolem, si obchodu všimnul a poznal, co nabízíte.
Určitě reklama na internetu – vlastní webové stránky (to se dá pořídit za pár korun), 100% reklama na seznam.cz.
A u autodílů to možná není tak podstatné, ale i tak působí vždycky lépe, když člověk nepíše s hrubkama 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Také umístit na internet a do místních novin a místní rádio,použít své známé aby dávali doporočení protože každý známý ma svého známého.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Způsobů takové propagace je celá řada. Skvěle fungují třeba polepy na autě. Nebo letáky. Docela zajímavé jsou i takové ty projektory na projekce loga firmy. Ty dělá třeba https://www.vi­sap.cz/ Nejlepší na nich je, že se dají umístit prakticky kamkoliv, takže si každý loga všimne.

před 1910 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání