AVATAR666

Jak zviditelnit své stránky?

Nevité jak bych mohl zviditelnit své stránky a zvíšit tím návštěvnost?
Doplňuji:
Protože by mi to smazaly.. REKLAMA

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A proč jsi nedal k otázce odkaz na stránky? Určitě by každý kdo by se na otázku podíval kliknul. A návštěvnost by se zvýšila.

Zdroj: moje malá a děravá hlava

Další odpovědi
faktor82

Hlavně dobrým obsahem a pak samozřejmě reklamou ;)

rosa

Reklamou a hlavně spisovnou češtinou.

SinceX

Validujte své stránky přes validator: http://valida­tor.w3.org/, dále úpravou SEO, optimalizace pro všechny prohlíče a pro vyhledávací roboty, a dále samozřejmě reklama..všechno se dá dočíst v publikacích HTML, CSS, XHTML od Elizabeth Castro ;)