Mistr-Soda

Jak zvidi telnit video na YT

Ahoj jsem na youtube uz 3 tydny az mesic a sledovanost videi pomalu ale jiste ubyva a tak se chci zeptat co delat aby moje LP byli aspon trosku vic sledovanejsi a muj kanal odberovanejsi???

muj kanal – www.youtube.com/MrQwer­tyCZ

kdyby se vam moje videa libili tak odber prosim :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste službu http://www.web­surf.cz/?ref=627­45, konkrétně pak službu Videosurfování, která zvyšuje počet zhlédnutí videí na Youtube, ale i na Stream.cz. Stačí se jen zaregistrovat do toho Websurfu a buď dobíjet SMSkou kredity nebo střádat je prohlížením jiných stránek či videí. Více informací najdete na stránkách toho Websurfu – http://www.web­surf.cz/?ref=627­45

Ale zárukou vysokého počtu zhlédnutí je dobrá kvalita kvalita a originalita videa.

Další odpovědi
huxa

  1. naučit se psát
  2. letsplaye a hlavně na minecraft, happy wheels, … točí teď každý a ty tvoje nejsou ničím výjimečné…

anonym

souhlasím s huxa, happy wheels a minecraft neni už nic tak „spešl“, co by lidi zajímalo, jelikož to jsou dvě hry, kde skoro o nic nejde, jen o flákání se v náhodních levelech tady a tam…když chceš dělat LP, začni s hratelnější hrou, až pak si hraj tyhle šílenosti pro pobavení získaných odběratelů…
Každopádně je hloupost čekat příval odběratelů v pouhých pár týdnech. To jen opravdu vyjímečně se stane, že nějaké video hnedka sklidí slávu, a to musí být něco opravdu suprovýho, ne jako tuctová videa, která děláš ty… to už každý viděl, každý zná a je tu spousta lidí, co na to LP už dělají a jsou známější…
Někdy nasbírání odběratelů může trvat i roky! Nic není lusknutím prstů, to si pamatuj

anonym

Bedy v odkazu je referenční číslo! Nahlášeno