anett_011

Jak zvětšit dětské košile o 1–2 čísla?

košile

Odpovědi
Drap

Poměrně snadno. Všiješ do bočních švů proužek stejného, nebo i jiného materiálu. Pokud je to nutné, lze podobným způsobem prodloužit, nebo i rozšířit rukávy. Jinak to zkrátka nejde.U některých, takto upravených košil vypadá výsledek zajímavě a velmi dobře.
Jen tak pro informaci: Mám kamaráda, který má košili na své hobby asi od 5 rtřoků. Je mu 18 a měří cca 2 m. Je mnohokrát takto zvětšovaná a vypadá velmi zajímaqvě a stále je plně funkční.