KK-15

Jak zveřejnit příspěvek z youtube na fb timeline někoho jiného?

Dobrý den,

je mi jasné, že se jedná o naprosto triviální otázku, ale nevím si s tím rady. Když dám na přítelově timeline pouze Přidat příspěvek mohu kliknout na vložit fotku/video, které však mohu nahrát pouze ze svého počítače, nikoliv z youtube.
Je to pro mě velký tajem.

Odpovědi
alexandra

To musíš dělat opačně.Na Youtube si najdi příspěvek a pod ním je napsáno sdílet.Na to klikni a,je tam spoustu soc.sítí a je tam i Facebook.Tak na něj klikneš a budeš to mít na Face a pak dáš sdílet s přítelem.Nebo je tam i pod tím odkaz na to video, na ten klikneš pravým tlačitkem myší,dáš kopírovat a pak si najedeš na Facebook a klikneš na přidat příspěvek a zase pravým tlačitkem klikneš a dáš vložit.Pokud budeš chtít něco upřesnit,napiš do diskuze.