Nikkol

Jak zužitkovat plody jeřabiny?

Nejlepší odpověď
Drap

Lze je sušit, zavařovat, při zavařování se přidáváji také např k hruškám, marmelády, vína, a v neposlední řadě naložit a vypálit.

Další odpovědi
www

Babička dělala marmeládu, zavařovala, sušila tuším do čaje, pekla buchty, už si na vše nevzpomenu.
Tipy najdeš tady:

Zdroj: www.google.com/m?cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&q=Pl­ody+je%C5%99a­biny+recept

kenyrts

Zrovna včera jsme dělali tuto marmeládu a je opravdu velice dobrá:

Zdroj: http://www.to­precepty.cz/re­cept/7852-zdravotni-marmelada-z-cerneho-jerabu---aronie/