Jak zůstat v pozadí?

Nebýt mezi desítkou, na očích.

Nejlepší odpověď
led

Vypíšte si dovolenkový lístok a dajte podpísať tým nad vami, až budete mať všetky podpisy, oddychujte, čítajte, ale neprispievajte… ale neverte, že na očiach nebudete, práve naopak (prečo to urobil? čo tým sleduje?)
Koľkí by dali všetko za to (i svoju česť), aby boli medzi prvými, najradšej prví.
Smiech nad bodovaním? Skôr plač nad kšeftovaním s bodmi.

Další odpovědi
zjentek

dělej to tak jako já- nebuď tak chytrý :o
Doplňuji:
..a bod jsem ti dal za trest :o

Drap

Nejjednodušší bude stát se jedenáctým

marci1

Neblázněte, alespoň je tu s tím bodováním legrace. Směji se skoro pořád ! 🙂

gagaga

u hokejistu chcete aby byli prvni , ale vy sam by jste se nam nejradsi nekam zasil !!?

nenene !

co by jini za to dali ! :)) ( i ja ) ;(

ja vas chci naopak videt jeste vejs..zaslouzite si to ..:p

  • iv-

anonym

U hokeje to je něco jiného.

zzzzz

Také ti bodík přidávám, myslím, že si tam zasloužíš být.

anonym

Nemám takové znalosti, ale vím kde hledat a filtrovat informace, vybrat tu správnou.