VIKTORIÁ

Jak ztratit hlas?

Chtěla bych zkusit, alespoň na den, nemoct mluvit.:D Jak se toho dá za nedlouho docílit?

Nejlepší odpověď
quentos

zkus hodinu v kuse křičet z plných plic… někomu stačí i méně

Další odpovědi
www

Nadměrným namáháním hlasivek!
Záleží na tvé hlasové kondici, tedy křikem, zpěvem na pokraji výšky tvého hlasového rozsahu, dlouhým a hlasitým přednesem ap.
Je to ale hloupost, hlasivky tím značně trpí.
Zkušenost

iceT

Tys nikdy nebyla nachlazená tak,že tě bolely hlasivky a chraptilas?To nemluvíš,to jenom sípeš a ještě to i bolí,protože hlasivky namáháš.

anonym

Běž na fotbal či hokej a z plných plic povzbuzuj celý zápas.Druhý den budeš jenom šeptat.

briketka10

když budeš zpívat podle stránek
Karaoke, jak ses ptala tady, tak
ten hlas ztratíš hned ..
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neznate-stranku-na-karaoke