TONICK

Jak zrychlit start netbooku?

Zdravím Vás, už jsem vypnul v BIOSu to ověřování spolehlivosti komponent, odstranil jsem heslo od uživatelského účtu, ale stejně stále to po mě chce, abych na ten svůj profil (přesto, že tam není žádný jiný na výběr) alespoň kliknul a vybral, že se chci pod ním přihlásit. Tohle značně zdržuje veškerou práci.. Nevíte prosím, jak se toho zbytečného dotazování na uživatele zbavit? Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

napište do google vyhledávače toto

„celé jméno vašeho operačního systému“ + „auto logon“

hned první odkaz bude odpověď na váš dotaz.

Další odpovědi
led

Nepíšete o aký operačný systém ide. Tento problém sa stáva ak máte 2 účty Administrátor a uživateľ
Ale ako winXP, aj Lynux(Ubuntu,Slax,a…) sa môžu v nastavení dať nastaviť na autoštart bez overovania hesla.
Ale ak používate internet a pracujete s nim kdekoľvek, nerušila by som ochranu heslom. Tých 5" pri klikaní a zadávaní hesla „nikoho nezabije“…

Děda Louda

Nejvíc zdržuje spěch.