hmmmm?

Jak zrychlit pomalý internet?

Dobrý den, před týdnem se nám stalo něco s přenosným internetem LTE od Vodafone, který do teď běžel naprosto v pořádku. Router nám ukazuje že máme to nejsilnější internetové připojení a nacházíme se v nejsilnější internetovým pokrytím a na zařízeních jsou všechny čáry plné. Internet, který běžel rychlostí jakou měl se zpomalil asi na třetinu svého původního výkonu úplně na všechno(videa, hry, stahování…) .Podpora Vodafone je naprosto k ničemu tak ó pomoc prosíme vás. Předem děkujeme.

Odpovědi
anonym

Jediným řešením přejít k jinému operátorovi co nabízí kvalitnejší poskytování služeb internetu.

independent

Možná máš slabý signál, já měl LTE od O2 kdysi taky a přešel jsem na pevný, to že to doteď jelo dobře neznamená ,že signál nezeslábl.

orestez

Nebál bych se zeptat na lepších fórech, třeba na zive.cz.
https://www.ro­ot.cz/texty/jak-se-spravne-ptat/