fg

Jak zrychlit pc?

Dal jsem do PC RAMku,vyčistil disk a defragmentoval disk.Ale pc je stále pomalý.

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Primírně bych zkontroloval frekvence RAM a sběrnic celkově – to může nadělat paseku, zkontroluješ v BIOSu, ale jako laik to nemusíš zrovna vylepšit.

Dál co se týče RAMek, nemusí dělat dobrotu různí výrobci jednotlivých pamětí a také různé velikosti. To všechno může vytvořit problém, pak další věc je čistota systému a schopnost využívat hardware – na internetu najdeš spoustu testů a ladících nástrojů. Ovšem ladit zavirované pc je jak nosit dříví do lesa – zbytečné… :)

Další odpovědi
Blecha

Záleží také jak výkonný máte procesor, přístupovou dobu disku atd…

Slezsky fc

odinstalovat některe programy např.hry ktere mají více než 15GB

Michal Kole

taky by to možná chtělo vyčistit bordel po instalátorech, od starých knihoven, …

Nejlepší je přeinstalace Windows.