Jak zrušit výpis z registru,když ani nevím proč tam jsem vedený?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Myslíte registr dlužníků ?

Toho zápisu se asi nezbavíte. Tam jste vedený ještě 3 roky (možná déle, jak ve kterém) jak splatíte.

Se zápisem souhlasíte, když podepisujete smlouvu např. s operátorem mobilů, Internetovým providerem, bankou,…

Teď tuším Solus zavedl pozitivní registr, který říká, že splácíte dobře a že by jste další úvěr zvládl.

https://www.so­lus.cz/tiskove_zpra­vy.php?tz=54
Doplňuji:
Když na registr napíšete, aby Vám poslali výpis ta za to musíte zaplatit a ne málo.

Další odpovědi
anonym

Staci parkrat opozdene zaplatit nejake slozenky ( i o par dni ) a uz jste tam veden. Sice nejste dluznik , ale uz jsou s vami " problemy " , ze neplatite vcas… tzv. jste rizikovy. –iv-

P.T.

Nechat si ze Solusu poslat výpis, ať víte, kdo Vás tam jako neplatiče vede, onen subjekt požádat o potvrzení bezdlužnosti (pokud tomu tak je) a následně požádat o okamžitý výmaz.