Jak zrušit účet na Odpovědích?

Otázka je jasná. Jak si zde zruším účet? Odpovědi na všechny své otázky jsem našla, nyní ho již nepotřebuji. Děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zrusit-profil-tady-na-odpovedi-cz

Další odpovědi
anonym

Nechtěla bych se dožít té doby, kdy si budu myslet, že už všechno vím.

hanulka11

Pokud sem přestaneš chodit sám se ti časem zruší – věř, že ale nikdy nevíme všechno, že se sem jistě vrátíš......

anonym

To je ale troufalost, takhle veřejně a bezostyšně lhát.
Pokud bys skutečně znala všechny odpovědi, tak by ses jednak právě na toto neptala, a především bys musela dávno vědět, že se na totéž před tebou ptalo fůra lidí.
Naposled právě v odkazu pozorné iceT.

bolak

Zrušit svůj účet je jednoduchý, ale jak zrušit účet někomu jinýmu…

Jinak účet ti stejně nesmažou, akorát ho anonymizujou, takže otázky i odpovědi zůstanou.