rododendron

Jak zrušit účet na aukru?

Založil jsem si účet na aukru a nedařilo se mi ho aktivovat.Proto jsem si založil nový,který už jsem aktivoval uspěšně.Jak mám tedy zrušit ten první?

Nejlepší odpověď
tom004

Když nebyl aktivován,tak vlastně není.V e-mailu přijde kód pro aktivaci,který platí určitou dobu.Když v této době nedojde k aktivaci,zři­zovatel účet zruší.

Další odpovědi
Michal Kole

Zřídit si účet na Aukru je poněkud problematičtější, protože čekáte než Vám přijde kód poštou.

O tomto se nezmiňujete, takže nechápu v čem je problém ? Že server špatně vygeneroval link pro kliknutí ? To se mi nezdá. Jedině, že by mail šel přes nějaké proxy servery s antivirem a ten antivir zasáhl do kódu emailu a poškodil jej. Stává se to, když je v mailu nějaká divná diakritika (více kódování) a antivir to nějak nepobere

Zajímalo by mě co mají dělat lidé co mají trvalé bydliště jinde než teď bydlí.