Adula.57

Jak zrušit tisk?

Dobrý den,
nevíte jak zrušit na počítači tisk? Na tiskárně to nikde nejde. V počítači je na dolní liště nabídka tiskárna. Když to rozkliknu, tak tam mám probíhající tisk, ale když jsem to dala zrušit, tak se to seklo a teď to nemůžu zrušit, ani mi nejde tisknou. Nevíte co s tím?
Doplňuji:
Mám notebook, takže tiskárnu nemám na pevno připojenou.

Odpovědi
anonym

Zkuste odpojit tiskárnu od počítače?Jinak nevim.
Doplňuji:
Myslel jsem vyjmout propojovací kabely z noťasa nebo z počítače,to je jedno,a tiskárnu vypnout i ze zásuvky,ikona by měla zmitet a vše se restartovat,ale nemám s tím zkušenosti,jen uvažuji co by mohlo zabrat.

mosoj

Ovládací panely, hardware, tisk