Monča.R.E.T.

jak zrušit svou emailovou adresu?

Odpovědi
Michal Kole

Proč by jsi ji měla rušit ?

Co když ti tam příjde něco důležitého ? Např platební upomínka

Stačí si u nové adresy nastavit stahování prosteřdnictvím IMAP či POP3 protokolu nebo na staré email adrese nastavit přeposílání na novou email adresu

quentos

u většiny poskytovatelů taková možnost není, ale stačí se na ni pár let nepřihlašovat a ona se zruší sama. Svým pravidelným dopisovatelům je ale radno změnu nahlásit, včetně nové adresy

baghira

Na staré adrese nastavit automatické přeposílání na novou, a zapomenout na ni. Ona časem vyšumí.