bojnik1

Jak zrušit SIPO platby Tv a rádia

Měl by jsem takový to dotaz :Kde hledat čísla účtů na Tv a Rádio jestli že by jsem chtěl provádět veškeré platby pomocí bankovního účtu.Za radu předem děkuji!

Nejlepší odpověď
mosoj

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/e­konomika/spotre­bitel/80188-televizni-a-rozhlasove-poplatky-jak-se-prihlasit-a-odhlasit/

SIPO lze také platit již asi 3 roky převodem.

Další odpovědi
Sůwa

Všechno se dá zařídit na poště, která zasílá složenky SIPO, dokonce si můžeš domluvit zasílání faktury elektronicky, takže bez poplatků. Mám tak nastaven i příkaz k inkasu pro mobilního operátora.

jmhad

Zrušíš SIPO na poště na příslušném webu si zařídíš platbu přímo ze svého účtu