jak zrušit pevnou linku

Dobrý den,
jak můžu zrušit pevnou linku a zachovat si internet,který mám připojený právě přes pevnou linku? Poradí mi prosím někdo?
Děkuji předem

Nejlepší odpověď
panenka

o zrušení pevné linky si požádejte písemně,napište jim tam že by jste si chtěli zachovat jen internet a pevnou linku zrušit.pokud by to nešlo a musela by jste zrušit i internet,v dnešní době je dost firem které se timto zabývají napízí vám bezdrátové připojení,nebo vám taky dají jejich anténu do vašého vlastnictví za nějakou úplatu a vy pak jen platíte měsíční částky za připojení.třeba to jde to bezdrátové připojení i přes tu společnost kde ted máte tu vaši pevnou linku.zkuste si vyhledat jejich stránky a zeptat se tam