Blu

Jak zrušit paušál na O2 Family, když smlouva končí v únoru 2020? více v doplnění.

Jak zrušit paušál na 02 family.smlouva končí v únoru 2020.Jak zjistím účtování tarifu za nepoužité služby.mobil už nemám

Platila jsem za služby . které jsem už nepoužívala.ani nemůžu.mobil je už nefunkční.Vyplati se zrušit smlouvu .nebo platit platby které nepouzivam.nevim jak se počítá tarif.Chtela bych přejít na kredit.

Nejlepší odpověď
annas

Nejlépe osobně. Zajděte do některé prodejny O2 a zde vše vyřídíte.

Přímo v prodejně jsem zřizovala i později rušila kredit, protože nebyl pro mě výhodnýl.

Nezáleží na tom, v kterém místě prodejnu navštívíte.

Další odpovědi
Hlada

Účtování tarifu zjistíte i bez telefonu v internetové samoobsluze. Ke vstupu do ní je potřeba telefonní číslo a heslo.
Při předčasném ukončení smlouvy má operátor ze zákona právo účtovat pokutu ve výši 20% z nesplacených plateb do konce smlouvy. Je tedy potřeba si spočítat, zda je nový tarif o tuto částku levnější.

Petr1491

Účtu je se myslím 25 % z celkové ceny tarifu za dané období. Takže si to lze lehce spočítat. Také mi prodloužili automaticky smlouvu.