paja2110

Jak zrušit paušál a přejít na kredit?

Mám paušál od O2, ale finančně už se to nedá utáhnout, jsem na RD. Chtěla jsem se zeptat, zda je u té samé společnosti možné přejít na kredit a nebo to nejde a musím si vybrat jiného operátora? Případně jak postupovat?

Nejlepší odpověď
annas

Také jsem to řešila. Došla jsem na pobočku 02, paušál mně zrušili hned na počkání a Mám pocit, že to bylo ve zkušení lhůtě. Dostala jsem novou SIM kartu.

Další odpovědi
Lucijej

Stačí dojít na pobočku O2 dva měsíce před vypršením smlouvy na paušál s tím, že paušál chcete ukončit a přejít na kredit.

William2

Já měl podepsanou smlouvu s O2 na tři roky (většinou je to, když se bere telefon za korunu) a když jsem paušál rušil předčasně, platil jsem za každý nedodržený měsíc 350 Kč. tehdy mě jen zrušení tohoto paušálu vyšlo na 3500,– !! musíte se jít informovat na pobočku, nebo na operátora

alexandra

Já jsem to měla,jak William2,takže jsem musela čekat,až mi skončí smlouva.Je to jednoduché,zajděte si na jakoukoli pobočku O2,a pokud nemáte u nich žádné závazky,např levnější telefon,tak Vám to normálně zruší a přejdete u nich na kredit.Oni Vám určitě poradí,nebo si napřed zavolejte na bezplatnou linku a zeptejte se,jak to vlastně máte.

kenyrts

Taky jsem přecházel u O2 z paušálu na kredit ve zkušebí době,dokonce mi ponechali to samé číslo,sice ne jiné SIM kartě,ale ta anabáze co tomu předcházela,tak už nikdy více.(dokonec jsem musel na změnu jet až do 50 km vzdáleného Liberce).Myslím,že jsem neplatil žádný poplatek.