Moniccc

Jak zrušit opakované hlášení chyby při zapnutí pc?

Už několik dní – cca 2 týdny, mi při zapínání notebooku naskakuje na ploše tabulka s hlášením. Vůbec nevím, co s tím. Díky za všechny rady!
Zde obrázek toho, co mi pc hlásí za chybu: http://img1.raj­ce.idnes.cz/d0101/7/­7503/7503331_0341e2a08e3­31d95867bfd1e40633275/i­mages/capture-20130601-100401.jpg?ver=0
Doplňuji:
JPAU – tak jsem to udělala, ale vůbec to nepomáhá. Zkoušela jsem to dokonce 2×, ale chybu to stále hlásí. :/

Odpovědi
jpau

Vypneš to úplně jednoduše. Start → Spustit → do řádku zapiš msconfig → OK → karta Po spuštění → ve sloupci příkaz najdi slovo „MAAgent.exe“ (pravděpodobně to bude nějaká adresa typu C:\Program Files\…\MMAgen­t.exe) → odzaškrtni to → OK → restartuj počíatč → je po problému.
Doplňuji:
Na to je jednoduchá odpověď, udělala jsi to blbě (svádím mě k tomu to „dělání 2ד, jak to chceš dělat 2×? prostě to jednou odzaškrtni, dej OK a nech to odzaškrtnuté, ve chvíli kdy to odzaškrtneš a opět zaškrtneš apod. tak to pochopitelně nebude fungovat). Opravdu je ODzaškrtnutá (tzn. NEvybraná) správná položka?! Je to nepravděpodobné ale mohlo by jich tam být teoreticky i víc. (existuje i víc možností jak to řešit ale je moc pracné je sem psát)

Bedy

Vyžádám si od Vás výpis z programu Hijackthis a podíváme se tomu na zoubek…
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte a klikněte na Do a systém scan and save logfile. Po kontrole se na ploše objeví soubor hijackthis.log – ten mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz
Eventuálně ho můžete nahrát na nějaké internetové úložiště (leteckaposta.cz, uloz.to apod.) a odkaz mi poslat tady přes vnitřní poštu.

pl4toon

MMAgent.exe je neškodná součást jakéhosi programu. Zjistěte si jaký program ho používá a ten pak odstraňte ze spouštění po startu. Dobře vám to popsal jpau, jestli tomu nehovíte, tak k vypnutí můžete použít třeba program Autoruns od Microsoftu http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/au­toruns/

praivo

Měla by to být součást jakéhosi programu asi k foťáku (Argus Digital Camera). Zkus ho odinstalovat přes Revo Uninstaller (http://www.re­vouninstaller­.com/revo_unin­staller_free_dow­nload.html).

nonnel

Další možnost by byla vlézt do registru „HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run“ a tam v klíči Run by měl být tento program. Na tuto položku 2× klikněte a k příponě exe přidejte třeba číslo 1 (.exe1). Tím se přestane spouštět po startu.