Oprah

Jak zrusit nepojizdne auto

5 pet let mam stareho polskeho fiata,ktereho nemam prepsaneho na sebe.Pojistku platim a mam jen maly technicak,da se s tim neco delat?Jak ho zrusit,odvezt do srotu,a zrusit pojistku.Je nepojizdny.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak za prvé,není jasné zda auto není v polopřevodu,pokud ano,tak ho můžete na DI zrušit na čestné prohlášení,že auto už dávno nevlastníte,že jste ho prodal na ND a pak zrušit pojistku. Další možnost je auto někomu darovat,s tím,že si ho přepíše na sebe.Nebo za poplatek nechat zlikvidovat na autovrakovišti. Pokud není v polopřevodu,tak bych ani pojistku neplatila,to by měl majitel.