Marty22

Jak zrušit mobilní internet v mobilu LG T385?

Tento mobil má připojení k WIFI a i když jsem připojen k WIFI bojím se poplatků za internet, jde nějak zrušit tak aby byla využívána pouze WIFI ale mobilní internet ne?

Odpovědi
anonym

Jistě, buď zavoláš operátorovi, nebo třeba O2 má.
… Pro zablokování připojení k internetu pošlete SMS ve tvaru BAP na 999111
… Pro odblokování připojení k internetu pošlete SMS ve tvaru DBAP na 999111.
-
Taky můžeš v nastavení provést priority připojení, na wifi dáš prioritu 1. A nejlepší je zakázat automatické připojení a nastavit si připojení na dotaz. Pak se zobrazí wifi, inet, wap a ty si jen vybereš způsob připojení. Takto to mám nastavený v MT

Glassberk

česílko má pravdu, já jsem zavolal operátorovi, aby mi vypnul internet a bylo, teď používám jenom wifi.