Jak zrušit email?

Nejlepší odpověď
kropitko

to quentos,nedávno jsem měla problém,zapomněla jsem heslo,tak jsem si psala s administráto­rem,no a tem mi napsal,že pokud se mi nepodaří přihlásit,tak za půl roku ho automaticky vymažou. Je to na seznamu,třeba jinde je to jinak.

Další odpovědi
quentos

rok na něj nechodit, schránka Vám bude u většiny providerů deaktivována. Jinak aktivně se zrušit většinou nedá, zkrátka nejčastějším adresátům nahlásit novou adresu a přestat používat starou.
Doplňuji:
jj, na email.cz byla tato lhůta rok, než si ho vzal pod palec Seznam

ReHu

Máš na mysli e-mailovou adresu?

tojsemjá

já to pochopila jestli je možné zrušit už odeslaný e-mail.A to bych taky ráda věděla,někdy se to může hodit.Jinak jsem někde četla,že byl vyvinutý nějaký program? na zrušení právě odeslaného mailu,ale asi to není běžné.

quentos

ještě mě vlastně napad původní význam slova email – smalt. (V tom elektronickém se psala pomlčka.)

Takže – jak zrušit email? Seškrábat!

tojsemjá

ne seškrabat,ale zrušit 🙂.Viz odpověď kropitko.Četla jsem o tom,že to bude (nebo už je?nevím)možné cca před 1/2 rokem.

kropitko

to to jsem já,to nevím,jak by to mohlo jít,vždyť v tu chvíli,kdy ho odešlete,tak já si ho během několika vteřin mohu přečíst,,,,

najdete o tom něco na netu,zajímalo by mě to,díky.

tojsemjá

No právě že jsem četla,že hodně lidem se stává že nechtěně odeslali něco jinam než chtěli.Podle toho co tam psali,by šlo do určité doby odeslaný mail vymyzat.na jakém principu ale nevím,nerozumím tomu.Předstvila jsem si to tak,že pokud mail ještě není vyzvednutý,tak jednoduše zmizí.No a myslela jsem si,že dotaz je třeba o tom zda se s tím už někdo setkal v praxi,nebo jestli už to je u nás.Ale nevím jestli se to už někde vyrábí,nebo jestli to teprve vyvíjejí.