Avatar uživatele
anonym

Jak zrušit email?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym před 4961 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

to quentos,nedávno jsem měla problém,zapomněla jsem heslo,tak jsem si psala s administráto­rem,no a tem mi napsal,že pokud se mi nepodaří přihlásit,tak za půl roku ho automaticky vymažou. Je to na seznamu,třeba jinde je to jinak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

rok na něj nechodit, schránka Vám bude u většiny providerů deaktivována. Jinak aktivně se zrušit většinou nedá, zkrátka nejčastějším adresátům nahlásit novou adresu a přestat používat starou.
Doplňuji:
jj, na email.cz byla tato lhůta rok, než si ho vzal pod palec Seznam

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Máš na mysli e-mailovou adresu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tojsemjá

já to pochopila jestli je možné zrušit už odeslaný e-mail.A to bych taky ráda věděla,někdy se to může hodit.Jinak jsem někde četla,že byl vyvinutý nějaký program? na zrušení právě odeslaného mailu,ale asi to není běžné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

ještě mě vlastně napad původní význam slova email – smalt. (V tom elektronickém se psala pomlčka.)

Takže – jak zrušit email? Seškrábat!

před 4961 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tojsemjá

ne seškrabat,ale zrušit 🙂.Viz odpověď kropitko.Četla jsem o tom,že to bude (nebo už je?nevím)možné cca před 1/2 rokem.

před 4961 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

to to jsem já,to nevím,jak by to mohlo jít,vždyť v tu chvíli,kdy ho odešlete,tak já si ho během několika vteřin mohu přečíst,,,,

najdete o tom něco na netu,zajímalo by mě to,díky.

před 4961 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tojsemjá

No právě že jsem četla,že hodně lidem se stává že nechtěně odeslali něco jinam než chtěli.Podle toho co tam psali,by šlo do určité doby odeslaný mail vymyzat.na jakém principu ale nevím,nerozumím tomu.Předstvila jsem si to tak,že pokud mail ještě není vyzvednutý,tak jednoduše zmizí.No a myslela jsem si,že dotaz je třeba o tom zda se s tím už někdo setkal v praxi,nebo jestli už to je u nás.Ale nevím jestli se to už někde vyrábí,nebo jestli to teprve vyvíjejí.

před 4961 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek