reganama

Jak zrušit dětskou pojistku u videa Thomson VTH6420E,když nemám dálkové ovládání?

Při stěhování se ztratilo dálkové ovládání a teď po delší době,když jsem si chtěl pustit video,zjistil jsem,že je zablokované dětskou pojistkou,naskakuje nápis SAFE a v manuálu k videu jsem vyčetl,že to jde vypnout jen přes dálkové ovládání.

Odpovědi
elektrikář

Přez servis se dá sehnat náhradní ovládání. nebo ti tam vynuluji ve videu pamněť ovladfače.