kajulinek.s

Jak zrušit automatické rozpoznávání na facebooku?

Prosím, jde nějak nastavit, aby u mých fotek na facebooku nebyli automaticky rozpoznávaní lidi? Ano, vím, že si můžu nastavit, aby facebook nerozpoznával MŮJ obličej, ale jde to nějak celkově zrušit u mých příspěvků? Dík :D docela rostu z toho, že mi to označuje random lidi, kteří na té fotce nejsou -_-

ge0rge – bylo to tam hned po zveřejnění, takže přičinění někoho jiného nepřipadá v úvahu :/

Odpovědi
anonym

je otázkou, zda to co popisujete má na svědomí skutečně automatické rozpoznávání protože to takto obvykle nechybuje a má solidní spolehlivost. To co popisujete mají možná na svědomí ostatní uživatelé kteří mohou na fotce někoho sami označit a co hůř, někteří vůbec nepochopili k čemu to je a označují na fotce někoho jen proto aby ho na fotku upozornili aniž by na ní vůbec byl.