nikolkap

Jak zrušit automatické překládání?

Někde jsem si nastavila,že chci překládat všechny anglické stránky ale teť bych to chtěla zrušit.Nevíte jak??

Nejlepší odpověď
anonym

Předpokládám Chrome.

  1. Vpravo nahoře jsou 3 vodorovné čárky (nastavení) klikni a vyjede menu.
  2. V menu vyber „nastavení“.
  3. Naběhne nastavení a dole je „zobrazit rožšířené nastavení“ klikni.
  4. Odroluj dolu a najdeš „Jazyky“ a pod tím „Nabízet překlad stránek v jazyce, kterému nerozumím.“ zruš nebo zafafjkuj.

Restart prohlížeče a hotovo.

Další odpovědi
Alesh

A co takhle napsat, kde sis to nastavila? Jako v jakém programu a pomocí čeho.