Jak zrušit automatické otevírání složky Dokumenty po startu Windows?

Je to zapeklité, protože v záložce po spuštění se žádný takový proces nenachází a obnovení předchozích složek při přihlášení taky nepomáhá. Už fakt nevím, co s tím.

Nejlepší odpověď
bolak

Zkus si stáhnout Glary Utilities > http://www.slu­necnice.cz/sw/gla­ry-utilities/
Když ho spustíš, tak v záložce „Moduly“ máš „Správce spouštění“, tam by mohl bejt nějakej zatoulanej lnk, tak ten jenom odškrtneš a je hotovo.

Taky bych zkusil projet pc antivirem a provýst checkdisk po restartu počítače. Tu složku dokumentů ti to otevíralo vždycky nebo to začalo až teď? A dřív jsi ji tam měl přidanou v tom po spuštění nebo vůbec ne? Můžou bejt posraný registry, pak jestli nepomůže ani to, ani to, ani ten chkdsk, tak Glary by je měl umět vyčistit taky. Jako poslední možnost je pak lišácký řešení, přidat složku dokumentů do „Po spuštění“, pak restartovat, pak jí zase odtamtaď odebrat a znovu restartovat, ale to už je spíš takový pofidérní řešení, který spolíhá na to že už máš windows tak vykurvenej, že jinak než chybou chybu neopravíš.
Doplňuji:
Kdyby to nešlo, tak zkus ještě tohle, dáš START>SPISTIT napíšeš MSCONFIG, otevře se ti okno, náš kartu PO SPUSTENI a tam by ty dokumenty mohly bejt zaškrtlý taky, tak když jo, tak je odškrtneš.
Pokud nic z toho nezabere, tak zkusit tenhle program > http://www.mlin­.net/StartupCPL­.shtml
Další možnost, najet na Tento Počítač dát Nástroje > Možnosti složky > Zobrazení a kliknout na Obnovit Všechny Složky.
Nakonec už zbejvá jen pohrabat se v registrech osobně > http://forum.zi­ve.cz/viewtopic­.php?p=457463#457463 (na vlastní riziko)

anonym

Díky bolaku za mega odpověď, zkusím i to Glary, ikdyž používám Ccleaner, který ti taky udělá podrobný výpis pro start. Možná i to nejjednodušší řešení nakonec může pomoci, jak jsi psal o tom opětovném přidání Dokumentů do seznamu. Nedivil bych se.:) Ty dokumenty mi naskakují teprve asi 3 měsíce a už ani nevím, po čem mi to začalo.