tejeska

Jak zrušit automatické otevírání podoken a reklam?

Při otevírání stránek se mi objevují reklamy a podokna v rozích nebo se stane, že se automaticky přesměruje na jinou stránku tipu travian, vyhráváte …, nebo nějaké bankovnictví..atd..

Odpovědi
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=blokovat%20re­klamy

ivzez

Otvírání podoken a nových oken nastavíte ve svém prohlížeči,
otravování reklamou jsem zamezila globálním zákazem java
scriptu a cookies (obojí povoluji jenom webům, kde je potřebuji).

Osvědčil se mi zákaz java scriptu pro Google: většina reklam je pryč.
(I tady je to lepší bez java scriptu…)

Nemám dobrou zkušenost s doplňkem AdBlock. Hodně lidem vyhovuje,
ale mně se s ním hrozně zpomalil prohlížeč a často se mi „sekal“ prohlížeč i PC.

tejeska

Možná jsem debil, ale krok po kroku jak zrušit podokna..reklamy se dají přežít, ale když se bez mého dovolení přesměruje na jinou stránku a ještě s virem, to už je o nervy..:( nejvíce používám operu..kde najít zrušení podoken..taky se mi seká kompl..:(