JÁ Pavel

Jak zrušit auto a nechat si ho na stavbu traktůrku?

ano jde to ,ale musím zaplatit 15,000kč. a vyříznout VIN-kod. Proč musím moje auto znova kupovat? ŠROTOVNĚ? Kdo udělal chybu v zákonech a nahrává těm sběrným surovinám? Proč mohou rozprodávat z mého auta všechny dobré díly?

Nejlepší odpověď
cukrar

JáPavle, kder jste vzal tu částku 15.000Kč. Za co to je?
Nemusíte si znova auto kupovat. Nedávejte auto sběrným surovinám, ale někomu jinému.
Proč mohou rozprodávat z mého auta všechny dobré díly?**Protože jim to umožňujer legislativa.
Legálně nelze takto postupovat, nelegálně si nastudujte vývoz vozidla do ciziny.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jakech 15K ??? za vinko ??? jo, dva litry, to beru, ale jinak doplň info …

elkon

Legálně nelze.

Dochy

Protože u nás se zásadně z vaničky s vodou vylévá především to děcko.
Chápu požadavky na ekologickou likvidaci, ale podobné případy by měly být ošetřeny jinak.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JÁ Pavel

tak to šlo za 2000.kč.