flodur

Jak zruším ve svém profilu v hlídači zasílání otázek a odpovědí na můj email?

Nejlepší odpověď
kropitko

no třeba tak,že zrušíte zasílání,tím,že zrušíte to zaškrtnutí této možnosti ve Vašem profilu???

Další odpovědi
anonym

viz odpověď od „kropitko“ …

jinak lze zasílání ještě blíže specifikovat zde

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/hlidac

na této stránce máte tři seznamy témat, vlevo je seznam všech dostupných témat , v prvním seznamu vpravo nahore jsou vybraná témata u kterých chcete sledovat nové otázky a v druhém seznamu vpravo dole jsou témata u kterých chcete sledovat odpovědi.

šipkami vlevo a vpravo přesouváte témata z levého vzorového seznamu témat do těch v pravo a naopak je i můžete odebrat.

frankie

V profilu Kliknete na tlačítko „Hlídač“ a v pravé části jsou v oknech vybrané kategorie. Ty označíte a kliknutím na šipku << vymažete z vybraných kategorií. Nezapomeňte kliknout na „Uložit nastavení“ dole vpravo aby se změny uložily.