Mousinek

Jak zruším svůj profil na odpovedi.cz?

Proč není taková důležitá věc v nastavení?
Doplňuji:
Nebudu nikam psát. Zrušení má být v nastavení. Ani ty body nendou nikomu dát co mám. Třeba rynkovi který nějaké chtěl. Nic tu nejde. Je to docela škoda

Nejlepší odpověď
rynek878

zde je adresa:

e-mail: info@odpovedi.cz

Další odpovědi
chucky

Co se tady děláte takovou otázkou důležitá?
Není jednodušší napsat adminovi?

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=zru%C5%A1en%C3%AD+pro­filu&sa=Vyhle­dat#936

Hlavně se nezapomeňte zítra přihlásit pod novým jménem.

myšpulín

Já si nemyslím, že zrušení profilu na odpovedi.cz je důležitá věc, ale asi je to věc názoru.

hanulka11

musíš asi požádat admina o smazání

mojitek

Co se stalo?

ReHu

  1. rušit profil je zbytečné
  2. není to důležitá věc
  3. body někomu dávat je blbost. Každý se je musí „zasloužit“ sám

4.správně – o nic nejde. Vždyť sem pouze můžeš přestat „chodit“.

Retko

Pisete, ze tu neni nic v nastavenich. Reknete vsak na co? Proc to delat slozite, kdyz to muze nadherne fungovat jednoduse?

Nechcete account, tak sem nechodte, zadna osobni informace tu neni.

Nelibi se vam prezdivka, kterou jste si dala? tak si zalozte jiny profil s jinou.

Atd.Atd.