děda míra

Jak zruším monitorování mého PC prostřednictvím internetu společností Výzkum NetMonitorPanel?

Tato doména mně oslovila a já jsem dal souhlas k monitorinku. Nyní bych chtěl jej zrušit

Odpovědi
zzzzz

Předpokládám, že když jste uděloval souhlas, tak jste k tomu dostal i podmínky sledování a využití informací. V podmínkách musí být stanoveno i odvolání souhlasu.

Pokud už je nemáte, tak společnosti oodešlete dopis doporučeně a tam jim oznamte, že souhlas rušíte a se sledováním nesouhlasíte.

Také by bylo dobré jim to nějak blokovat v PC, ale v tom se nevyznám:-(((
Doplňuji:
Ještě se zeptám, proč jste jimm ten souhlas udělil, oni vám něco slíbili? Plnili něco?