surikatacz

Jak zruším like na facebookové stránce, která už neexistuje? Řeším to už pár týdnů a vypadá to, že to nejde…

Prošel jsem snad celý google a youtube, údajně to nejde od doby, co FB prošel updatem.

Odpovědi
ivzez

Nešlo to ani dříve → na neexistující stránce nelze provést žádnou změnu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

surikatacz

Ještě jsem někde četl, že když si stáhnu do chromu nějaký plugin, který mi přehodí FB do staré verze, tak to půjde. Jenže mi ten plugin nefunguje. Ale hlava mi nebere, proč se neexistující stránka zobrazuje v seznamu likovaných stránek.