sejtanka

Jak zrenovovat po domácku starý rám obrazu,aby vypadal jak dřív?

Nejlepší odpověď
tom004

Já bych se nejdříve poradil s někým,kdo tomu rozumí. Ten rám může mít větší cenu než obraz,který rámuje. A potom ho „zrenovujete“, a je vymalováno.

Další odpovědi
Fidel

já jsem si půjčil knihu o renovování starých věcí, koupil si barvy na dřevo (umělecké!) a štětce. Výsledek byl v celku dobrý. Na cennější rámy bych si ale netroufl.