Jak zprovoznit webkameru Trust HD 720p?

Koupila jsem si tuto webkameru (http://www.trus­t.com/_images/pro­ducts/500/18350­.jpg), ale nějak netuším, jak to zprovoznit. Webka zabudovaná v laptopu má špatný dotyk, a ani k ní program nefunguje, a tak jsem si pořídila tuto, která funguje, ale nic moc v návodu není..prekticky nic. instalovalo se to samo bez CD, ale žádný program k tomu jsem nenašla a tak nevím ani jak webkameru spustit. Nevyzná se v tom někdo?

Odpovědi
badisko

Tvuj odkaz …The page cannot be displayed because an internal server error has occurred (stranku nelze zobrazit bola bla bla ..)
No Webkamera se ti vetsinou spusti bez DC ovladace se stahnou primo z ni ..ale na CD mas program na ovladani …pokud Webku zapojis ..tak by se ti mela zobrazit ve nabidce .>muj pocitac < je tam zastupce kamery ?…kdyztak napis presne o jakou Webku se jedna ..diky..